Béžový tanier Racco - 28cm
Kód: 1153424
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Béžový tanier Racco - 28cmDodatočné parametre
| Kategória: | Súpravy a taniere |
|---|---|
| EAN: | 8720362956709 |
| Farba: | béžová |
| ? Materiál: | keramika |
| ? Kolekcia: | Racco |
| Priemer: | 28 cm |
| Výška: | 6 cm |
| Objem: | 2 l |
| Handmade: | Áno |
| Vhodné do umývačky riadu: | Áno |
| Vhodné do mikrovlnky: | Áno |
| Bezpečné pre styk s potravinami: | Áno |
| Bezpečné na ohrev do rúry: | Nie |
| Maximálna teplotná odolnosť: | 160°C |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
| Výrobná spoločnosť : | EDELMAN BV |
|---|---|
| Adresa : | Schinkeldijk 56 2811 PB Reeuwijk The Netherlands |
| E-mail : | info@edelman.nl |


