Rustikálny džbán s perlovým vzorom
Kód: 61041200Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Rustikálny džbán s perlovým vzorom
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sklo |
|---|---|
| EAN: | 5712750192915 |
| Farba: | priehľadná |
| ? Materiál: | Sklo |
| Priemer: | 14 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Objem: | 1000ml |
| Vhodný do umývačky: | Áno |
| Vhodný na styk s potravinami: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Chic Antique A/S |
|---|---|
| Adresa : | Højvang 5 4300 Holbæk Denmark |
| E-mail : | info@chicantique.dk |

_____k__pia_____k__pia.png?6a102a6d)


_____k__pia_____k__pia_(1).png?6a102cc4)