Podnos na nôžkach Silan
Kód: B1010238
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Akcia
31,80 €
–41 %
Kovový okrúhly etažér
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
18,72 €
+ ďalšie
Podrobný popis
Podnos na nôžkach SilanDodatočné parametre
| Kategória: | Podnosy a misy |
|---|---|
| EAN: | 4020607567917 |
| Farba: | zlatá |
| ? Materiál: | železo |
| ? Kolekcia: | Silan |
| Výška: | 22 cm |
| Šírka: | 0 cm |
| Priemer: | 36 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Boltze Gruppe GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alte Landstrasse 42 22145 Braak Germany |
| E-mail : | info@boltze.de |


