Kovový okrúhly etažér
Kód: 103693D
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kovový okrúhly etažérDodatočné parametre
| Kategória: | Servírovanie |
|---|---|
| Farba: | strieborná, zlatá |
| ? Materiál: | kov |
| Dĺžka: | 28 cm |
| Šírka: | 28 cm |
| Výška: | 38,5 cm |
| Priemer: | 28 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
| Výrobná spoločnosť : | Dijk Natural Collections |
|---|---|
| Adresa : | Grutto 7 7741 LD Coevorden Nederland |
| E-mail : | info@dijknaturalcollections.nl |


