Sada príborov Landlord
Kód: B7530000
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Sada príborov LandlordDodatočné parametre
| Kategória: | Vianočné dekorácie |
|---|---|
| EAN: | 4020607436893 |
| Farba: | zlatá |
| ? Materiál: | nerez |
| ? Kolekcia: | Landlord |
| Výška: | 7 cm |
| Šírka: | 16 cm |
| Dĺžka: | 26 cm |
| Výrobná spoločnosť : | Boltze Gruppe GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alte Landstrasse 42 22145 Braak Germany |
| E-mail : | info@boltze.de |


