Triediaci košík na príbor Elstra
Kód: 2021480
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Akcia
7,60 €
–20 %
Valček so vzorom zajaca Hoppy
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
6,08 €
Podrobný popis
Triediaci kôš na príbor Elstra
Dodatočné parametre
| Kategória: | Servírovanie |
|---|---|
| EAN: | 4066076025619 |
| Farba: | neutrálna |
| ? Materiál: | viac materiálov |
| Dĺžka: | 18 cm |
| Šírka: | 18 cm |
| Výška: | 26,5 cm |
Akcia
31,80 €
–41 %
Kovový okrúhly etažér
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
18,72 €
+ ďalšie
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Boltze Gruppe GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alte Landstrasse 42 22145 Braak Germany |
| E-mail : | info@boltze.de |


