Stredový obrus s kvetinovým vzorom
Kód: 804441K
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Akcia
38,10 €
–47 %
Biely kovový etažér na zákusky
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
19,92 €
Podrobný popis
Stredový obrus s kvetinovým vzorom
Doplnky na spestrenie exteriéru
Produkty z kolekcie outdoor living sú špeciálne navrhnuté na použitie vonku - či už v záhrade, na terase alebo na balkóne. Ich materiály a povrchová úprava sú odolné voči poveternostným podmienkam, čím zabezpečujú dlhú životnosť a estetický vzhľad.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchynský textil |
|---|---|
| EAN: | 8720725812185 |
| Farba: | ružová |
| ? Materiál: | Recyklovaný polyester |
| Materiál: | Recyklovaný polyester |
| Farba: | ružová |
| Vhodný do: | Exteriér |
| Dĺžka: | 32 cm |
| Šírka: | 140 cm |
| Výška: | 0,01 cm |
Akcia
10 €
–20 %
Kuchynské utierky Zitronella - 2ks
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
8 €
Akcia
37,50 €
–20 %
Hnedý obrus Villia - 140x250cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
30 €
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Kaemingk B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Broekstraat 13 7122 MN Aalten The Netherlands |
| E-mail : | info@kaemingk.com |


