Fľaška na olej/ocot Tomaty
Kód: 2028870/E
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Fľaška na olej/ocot Tomaty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Servírovanie |
|---|---|
| Farba: | biela, červená |
| ? Materiál: | kameň |
| Dĺžka: | 7 cm |
| Šírka: | 7 cm |
| Výška: | 23 cm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
| Výrobná spoločnosť : | Boltze Gruppe GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alte Landstrasse 42 22145 Braak Germany |
| E-mail : | info@boltze.de |


