Drevený box na čaj
Kód: SEB11322
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Drevený box na čajDodatočné parametre
| Kategória: | Servírovanie |
|---|---|
| EAN: | 3700407952571 |
| Farba: | biela |
| ? Materiál: | drevo |
| Dĺžka: | 30 cm |
| Výška: | 7 cm |
| Šírka: | 10 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Akcia
12,10 €
–28 %
8,64 €
- 4ks Sivá hviezda
- 4ks Sivé srdce
- 4ks Sivý stromček
- 4ks Svetlá hviezda
- 4ks Svetlé srdce
- 4ks Svetlý stromček
+ ďalšie
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Antic Line créations |
|---|---|
| Adresa : | 3071 Avenue de Prades 66000 Perpignan - France |
| E-mail : | info@anticline.fr |


