Vintage drevená servírovacia miska
Kód: 61083100
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vintage drevená servírovacia miska
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podnosy a misy |
|---|---|
| EAN: | 5712750368204 |
| Farba: | prírodná |
| ? Materiál: | drevo |
| Výška: | 2 cm |
| Dĺžka: | 20 cm |
| Šírka: | 14 cm |
| Vhodná na potraviny: | Áno |
Akcia
od 7,50 € –47 %
Zlatý porcelánový podnos - stromček
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
od 3,92 €
Hodnotenie tovaru
5,0
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
5
+ Kvalitná a pekná miska na dekorácie
| Výrobná spoločnosť : | Chic Antique A/S |
|---|---|
| Adresa : | Højvang 5 4300 Holbæk Denmark |
| E-mail : | info@chicantique.dk |


