Zlatý porcelánový podnos - stromček
Kód: 35664J/A
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Variant: Malý
Skladom
| 35664J/A
EAN: 5400924356644
Môžeme doručiť do:
6.5.2026
7,50 €
3,92 €
/ ks
Variant: Veľký
Skladom
| 35665J/B
EAN: 5400924356651
Môžeme doručiť do:
6.5.2026
16,30 €
8,48 €
/ ks
Podrobný popis
Produkt Zlatý porcelánový podnos - stromček má 2 varianty, ktoré majú rozmery:Malý: Dĺžka:24 cm, Šírka:21 cm, Výška:3 cm
Veľký: Dĺžka:35,5 cm, Šírka:26 cm, Výška:3 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podnosy a misy |
|---|---|
| Farba: | zlatá |
| ? Materiál: | porcelán |
| Dĺžka: | 35,5 cm |
| Šírka: | 26 cm |
| Výška: | 3 cm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
3 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
| Výrobná spoločnosť : | JOLIPA BV/SRL |
|---|---|
| Adresa : | Rue de la Forêt 5 7522 Marquain (Tournai-Ouest 2) Belgium |
| E-mail : | info@jolipa.com |


