Servírovací podnos so srdiečkami 24cm
Kód: 6CE1693
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Akcia
38,10 €
–47 %
Biely kovový etažér na zákusky
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
19,92 €
Podrobný popis
Servírovací podnos so srdiečkami 24cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podnosy a misy |
|---|---|
| EAN: | 8720898045687 |
| Farba: | ružová |
| ? Materiál: | keramika |
| Dĺžka: | 24cm |
| Šírka: | 23cm |
| Výška: | 12cm |
Akcia
11 €
–28 %
Vintage drevená servírovacia miska
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
7,92 €
Akcia
Výhodný set
45,60 €
–44 %
Drevený podnos Mangora - set 2ks
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
25,36 €
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Clayre & Eef |
|---|---|
| Adresa : | De Giesel 46, Haelen Netherlands |
| E-mail : | info@clayre-eef.com |


