Plechové vedierko na náčinie
Kód: SEB17415
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Akcia
8,50 €
–20 %
Hranatá dekoratívna fľaša z recyklovaného skla Vamos
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
6,80 €
Podrobný popis
Plechové vedierko na kuchynské náčinie. Nápis sa nachádza na samostatnom plechovom štítku, ktorý je prinitovaný na vedierku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dózy, košíky |
|---|---|
| EAN: | 3701345008962 |
| Farba: | červená |
| ? Materiál: | drevo, kov |
| Výška: | 18,5 cm |
| Priemer: | 16,5 cm |
| Výška s rukoväťou: | 28 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Antic Line créations |
|---|---|
| Adresa : | 3071 Avenue de Prades 66000 Perpignan - France |
| E-mail : | info@anticline.fr |


