Servírovací podnos na nožičkách
Kód: 1137002
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Akcia
20 €
–20 %
Kameninová podložka na krájanie Tomaty
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
16 €
Podrobný popis
Servírovací podnos na nožičkáchDodatočné parametre
| Kategória: | Servírovanie |
|---|---|
| EAN: | 8720362420408 |
| Farba: | hnedá |
| ? Materiál: | drevo |
| Šírka: | 15 cm |
| Výška: | 7 cm |
| Dĺžka: | 76 cm |
| Vhodné do umývačky riadu: | Nie |
Akcia
8,50 €
–20 %
Hranatá dekoratívna fľaša z recyklovaného skla Vamos
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
6,80 €
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | EDELMAN BV |
|---|---|
| Adresa : | Schinkeldijk 56 2811 PB Reeuwijk The Netherlands |
| E-mail : | info@edelman.nl |


