3-dielna plechová dóza Ralf
Kód: 686601S
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Akcia
12,10 €
–28 %
8,64 €
- 4ks Sivá hviezda
- 4ks Sivé srdce
- 4ks Sivý stromček
- 4ks Svetlá hviezda
- 4ks Svetlé srdce
- 4ks Svetlý stromček
+ ďalšie
Podrobný popis
3-dielna plechová dóza RalfDodatočné parametre
| Kategória: | Dózy, košíky |
|---|---|
| EAN: | 7332771045793 |
| Farba: | biela |
| ? Materiál: | železo |
| Výška: | 30 cm |
| Dĺžka: | 9,5 cm |
| Šírka: | 15 cm |
Akcia
od 9,50 € až –50 %
Dóza na skladovanie Joey
Skladom
od 4,72 €
- Malá - vzor 3
- Malá - vzor1
- Stredná - vzor 1
- Stredná - vzor 2
- Stredná - vzor 3
- Veľká - vzor 1
- Veľká - vzor 3
+ ďalšie
Akcia
21 €
–41 %
Dóza Ginger
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
12,32 €
Akcia
34,60 €
–20 %
Dóza s motívom jahôd
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
27,68 €
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Strömshaga AB |
|---|---|
| Adresa : | Skallsjövägen 36 448 32 Floda Sweden |
| E-mail : | info@stromshaga.se |


