Plechová krabica Gourmandise
Kód: SEB15310
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Akcia
8,50 €
–20 %
Hranatá dekoratívna fľaša z recyklovaného skla Vamos
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
6,80 €
Podrobný popis
Plechová krabica Gourmandise s rozmerom 20,5×13,5×7,5 cm je ideálna na uskladnenie sladkostí, sušienok či drobných pokladov.
Vďaka zimnému vintage motívu sa skvelo hodí aj ako originálne darčekové balenie na Vianoce.
Táto praktická plechová dóza spojí úložnú funkciu s dekoratívnym kúzlom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dózy, košíky |
|---|---|
| EAN: | 3700407991624 |
| Farba: | béžová |
| ? Materiál: | kov |
| Dĺžka: | 20,5cm |
| Šírka: | 13,5cm |
| Výška: | 7,5cm |
Akcia
21 €
–41 %
Dóza Ginger
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
12,32 €
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Antic Line créations |
|---|---|
| Adresa : | 3071 Avenue de Prades 66000 Perpignan - France |
| E-mail : | info@anticline.fr |


