Kovová misa Valosi
Kód: 2040826
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kovová misa Valosi
Dodatočné parametre
| Kategória: | Misy |
|---|---|
| EAN: | 4066076298709 |
| Farba: | strieborná |
| ? Materiál: | hliník |
| Dĺžka: | 40 cm |
| Šírka: | 20 cm |
| Výška: | 10 cm |
Akcia
7,70 €
–20 %
Sklenený tanier Fruity
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
6,16 €
Akcia
Ručná výroba
14,90 €
–20 %
Hnedá kameninová miska Addy 360ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
11,92 €
Akcia
12,40 €
–40 %
Miska na cereálie Inken
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
7,44 €
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Boltze Gruppe GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alte Landstrasse 42 22145 Braak Germany |
| E-mail : | info@boltze.de |


