Vypletaná karafa Venuto
Kód: 2019826
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Akcia
12,10 €
–28 %
8,64 €
- 4ks Sivá hviezda
- 4ks Sivé srdce
- 4ks Sivý stromček
- 4ks Svetlá hviezda
- 4ks Svetlé srdce
- 4ks Svetlý stromček
+ ďalšie
Podrobný popis
Vypletaná karafa Venuto
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sklo |
|---|---|
| EAN: | 4066076000791 |
| Farba: | hnedá |
| ? Materiál: | viac materiálov |
| Šírka: | 14 cm |
| Výška: | 23 cm |
| Priemer: | 10 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Boltze Gruppe GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alte Landstrasse 42 22145 Braak Germany |
| E-mail : | info@boltze.de |


