Vínový pohár s perlovým vzorom
Kód: 70078600
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Akcia
38,10 €
–47 %
Biely kovový etažér na zákusky
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
19,92 €
Podrobný popis
Vínový pohár s perlovým vzorom
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sklo |
|---|---|
| EAN: | 5712750056248 |
| Farba: | priehľadná |
| ? Materiál: | Sklo |
| Priemer: | 8,5 cm |
| Výška: | 14,5 cm |
| Objem: | 250ml |
| Vhodný do umývačky: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Chic Antique A/S |
|---|---|
| Adresa : | Højvang 5 4300 Holbæk Denmark |
| E-mail : | info@chicantique.dk |


