Servírovací tanier Tomaty
Kód: 2028873
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Akcia
12,10 €
–28 %
8,64 €
- 4ks Sivá hviezda
- 4ks Sivé srdce
- 4ks Sivý stromček
- 4ks Svetlá hviezda
- 4ks Svetlé srdce
- 4ks Svetlý stromček
+ ďalšie
Podrobný popis
Servírovací tanier Tomaty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Súpravy a taniere |
|---|---|
| EAN: | 4066076135714 |
| Farba: | biela, červená |
| ? Materiál: | kameň |
| Dĺžka: | 39 cm |
| Šírka: | 31 cm |
| Výška: | 3 cm |
Akcia
od 11,90 € až –29 %
Porcelánový tanier s vianočným vzorom
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
od 8,72 €
+ ďalšie
Akcia
111,40 €
–20 %
16-dielna sivá jedálenská súprava Tabo
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
89,12 €
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Boltze Gruppe GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alte Landstrasse 42 22145 Braak Germany |
| E-mail : | info@boltze.de |


