Porcelánový tanier
Kód: 832722K
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Porcelánový tanierDodatočné parametre
| Kategória: | Súpravy a taniere |
|---|---|
| EAN: | 8720725776128 |
| Farba: | ružová |
| ? Materiál: | kameň |
| Materiál: | kameň |
| Farba: | ružová |
| Vhodný do: | Interiér |
| Vhodný na potraviny: | Áno |
| Vhodný do rúry: | Nie |
| Vhodný do umývačky: | Nie |
| Vhodný do mikrovlnky: | Nie |
| Dĺžka: | 28 cm |
| Šírka: | 28 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Priemer: | 27 cm |
Akcia
Novinka
od 8,90 € –20 %
Kuchynský riad Provence zelený
Skladom
od 7,12 €
+ ďalšie
Akcia
3,50 €
–20 %
Dezertný tanier s motívom dedinky
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
2,80 €
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Kaemingk B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Broekstraat 13 7122 MN Aalten The Netherlands |
| E-mail : | info@kaemingk.com |


