Dezertný tanier 19cm s motívom lúčnych kvetov
Kód: PPODP
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dezertný tanier 19cm s motívom lúčnych kvetovDodatočné parametre
| Kategória: | Súpravy a taniere |
|---|---|
| EAN: | 8717459930186 |
| Farba: | biela, ružová |
| ? Materiál: | porcelán |
| Farba: | Biela |
| Materiál: | Porcelán |
| Dĺžka: | 19 cm |
| Šírka: | 19 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Vhodné do umývačky riadu: | Áno |
| Vhodné do mikrovlnky: | Áno |
| Položka bola vypredaná… | |
Akcia
25,30 €
–20 %
Béžový tanier Racco - 28cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
20,24 €
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Clayre & Eef |
|---|---|
| Adresa : | De Giesel 46, Haelen Netherlands |
| E-mail : | info@clayre-eef.com |


