Žltý keramický džbán zajac Kaya 24cm
Kód: V441498-24/60
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Akcia
20 €
–20 %
Kameninová podložka na krájanie Tomaty
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
16 €
Akcia
7,60 €
–20 %
Valček so vzorom zajaca Hoppy
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
6,08 €
Podrobný popis
Žltý keramický džbán zajac Kaya 24cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Servírovanie |
|---|---|
| EAN: | 4065246285723 |
| Farba: | žltá |
| ? Materiál: | keramika |
| Dĺžka: | 20cm |
| Šírka: | 13cm |
| Výška: | 24cm |
Akcia
12,10 €
–28 %
8,64 €
- 4ks Sivá hviezda
- 4ks Sivé srdce
- 4ks Sivý stromček
- 4ks Svetlá hviezda
- 4ks Svetlé srdce
- 4ks Svetlý stromček
+ ďalšie
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Vosteen Import Export GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Ludwig-Kaufmann-Strasse 1-3 27753 Delmenhorst Germany |
| E-mail : | verkauf@vosteen.de |


