Zelený keramický džbán zajac Kaya 24cm
Kód: V441498-24/02
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Akcia
20 €
–20 %
Kameninová podložka na krájanie Tomaty
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
16 €
Akcia
11,40 €
–36 %
Sada 3 pečiatok na perníčky Bakery
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
7,20 €
Podrobný popis
Zelený keramický džbán zajac Kaya 24cmDodatočné parametre
| Kategória: | Servírovanie |
|---|---|
| EAN: | 4065246285662 |
| Farba: | zelená |
| ? Materiál: | keramika |
| Dĺžka: | 20cm |
| Šírka: | 13cm |
| Výška: | 24cm |
Akcia
31,80 €
–41 %
Kovový okrúhly etažér
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
18,72 €
+ ďalšie
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Vosteen Import Export GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Ludwig-Kaufmann-Strasse 1-3 27753 Delmenhorst Germany |
| E-mail : | verkauf@vosteen.de |


