Miska Valosi na nohe
Kód: B2041567Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Okrúhla kovová miska Valosi na nohe.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podnosy a misy |
|---|---|
| EAN: | 4066076307180 |
| Farba: | strieborná |
| ? Materiál: | hliník |
| ? Kolekcia: | Valosi |
| Výška: | 17 cm |
| Šírka: | 0 cm |
| Priemer: | 27 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Boltze Gruppe GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alte Landstrasse 42 22145 Braak Germany |
| E-mail : | info@boltze.de |

_____k__pia_____k__pia.png?6a102a6d)


_____k__pia_____k__pia_(1).png?6a102cc4)