Miska Jordana
Kód: B2036288
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Akcia
12,10 €
–28 %
8,64 €
- 4ks Sivá hviezda
- 4ks Sivé srdce
- 4ks Sivý stromček
- 4ks Svetlá hviezda
- 4ks Svetlé srdce
- 4ks Svetlý stromček
+ ďalšie
Podrobný popis
Miska JordanaDodatočné parametre
| Kategória: | Podnosy a misy |
|---|---|
| EAN: | 4066076234271 |
| Farba: | biela, hnedá |
| ? Materiál: | kameň |
| ? Kolekcia: | Jordana |
| Výška: | 6 cm |
| Šírka: | 0 cm |
| Priemer: | 24 cm |
Akcia
Výhodný set
45,60 €
–44 %
Drevený podnos Mangora - set 2ks
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
25,36 €
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Boltze Gruppe GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alte Landstrasse 42 22145 Braak Germany |
| E-mail : | info@boltze.de |


