Dóza s jahodovým poklopom
Kód: 832739K
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dóza s jahodovým poklopomDodatočné parametre
| Kategória: | Dózy, košíky |
|---|---|
| EAN: | 8720725801141 |
| Farba: | červená |
| ? Materiál: | Sklo |
| Materiál: | sklo |
| Farba: | červená |
| Vhodný do: | Interiér |
| Vhodný na potraviny: | Áno |
| Vhodný do rúry: | Nie |
| Vhodný do umývačky: | Nie |
| Vhodný do mikrovlnky: | Nie |
| Dĺžka: | 11 cm |
| Šírka: | 11 cm |
| Výška: | 26,5 cm |
| Priemer: | 11 cm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
| Výrobná spoločnosť : | Kaemingk B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Broekstraat 13 7122 MN Aalten The Netherlands |
| E-mail : | info@kaemingk.com |


