Dóza Peruya
Kód: 2033003
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dóza Peruya
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dózy, košíky |
|---|---|
| EAN: | 4066076181612 |
| Farba: | hnedá, zelená |
| ? Materiál: | kamenina |
| Dĺžka: | 14 cm |
| Šírka: | 14 cm |
| Výška: | 19 cm |
Akcia
13,10 €
–20 %
Dóza so zeleninovým poklopom
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
10,48 €
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Boltze Gruppe GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alte Landstrasse 42 22145 Braak Germany |
| E-mail : | info@boltze.de |


