Okrúhly veľkonočný obrus so zajacom 170cm
Kód: REB07
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Akcia
38,10 €
–47 %
Biely kovový etažér na zákusky
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
19,92 €
Podrobný popis
Okrúhly veľkonočný obrus so zajacom 170cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchynský textil |
|---|---|
| EAN: | 8717459824270 |
| Farba: | biela |
| ? Materiál: | bavlna |
| Dĺžka: | 170cm |
| Šírka: | 170cm |
| Priemer: | 170cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Clayre & Eef |
|---|---|
| Adresa : | De Giesel 46, Haelen Netherlands |
| E-mail : | info@clayre-eef.com |


