Set 2ks štvorcových kovových košíkov
Kód: SEB17240
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Podrobný popis
Tento set pozostáva z dvoch produktov, ktoré majú rozmery (D x V x Š):
Menší: 17,5 x 14 x 17,5 cm,
Väčší: 21,5 x 17 x 21,5 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Úložné priestory |
|---|---|
| EAN: | 3701345005572 |
| Farba: | čierna, hnedá |
| ? Materiál: | drevo, kov |
| Dĺžka: | 17,5cm / 21,5cm |
| Šírka: | 17,5cm / 21,5cm |
| Výška: | 14cm / 17cm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
| Výrobná spoločnosť : | Antic Line créations |
|---|---|
| Adresa : | 3071 Avenue de Prades 66000 Perpignan - France |
| E-mail : | info@anticline.fr |


