Biely porcelánový dezertný tanier s kvetmi 19cm
Kód: BUTDP
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Akcia
19,70 €
–20 %
Biela porcelánová šálka s podšálkou 220 ml s kvetmi
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
15,76 €
Akcia
38,10 €
–47 %
Biely kovový etažér na zákusky
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
19,92 €
Podrobný popis
Biely porcelánový dezertný tanier s kvetmi 19cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Súpravy a taniere |
|---|---|
| EAN: | 8717459693791 |
| Farba: | biela |
| ? Materiál: | porcelán |
| Dĺžka: | 19cm |
| Šírka: | 19cm |
| Výška: | 2cm |
| Priemer: | 19cm |
Akcia
3,40 €
–20 %
Biely tanierik Tabo
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
2,72 €
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Clayre & Eef |
|---|---|
| Adresa : | De Giesel 46, Haelen Netherlands |
| E-mail : | info@clayre-eef.com |


