Etažér Anzing
Kód: B2016676
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Kameninová podložka na krájanie Tomaty
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
20 €
Podrobný popis
Etažér AnzingDodatočné parametre
| Kategória: | Servírovanie |
|---|---|
| EAN: | 4020607958791 |
| Farba: | strieborná |
| ? Materiál: | hliník |
| ? Kolekcia: | Anzing |
| Výška: | 49 cm |
| Šírka: | 0 cm |
| Priemer: | 27 cm |
Veľkonočná plstená podložka na stôl Jeni
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
5,90 €
+ ďalšie
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Boltze Gruppe GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alte Landstrasse 42 22145 Braak Germany |
| E-mail : | info@boltze.de |


