Závesný anjelikovia - set 3ks
Kód: 2048642
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Podrobný popis
Závesný anjelikovia - set 3ksDodatočné parametre
| Kategória: | Ozdoby na stromček |
|---|---|
| EAN: | 4066076395408 |
| Farba: | zlatá |
| ? Materiál: | Polyresin |
| ? Kolekcia: | Carol |
| Dĺžka: | 5cm |
| Šírka: | 1,5cm |
| Výška: | 7cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
| Výrobná spoločnosť : | Boltze Gruppe GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alte Landstrasse 42 22145 Braak Germany |
| E-mail : | info@boltze.de |


