Hnedá sova - veľká
Kód: 1123428APodrobný popis
Ak chcete oživiť vianočný stromček netradičným prvkom vo výraznej farbe, musíte si zvoliť túto sovu. Je vyrobená v dvoch vyhotoveniach - s ušami alebo bez uší.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ozdoby na stromček |
|---|---|
| Farba: | hnedá |
| ? Materiál: | pena |
| Šírka: | 11 cm |
| Dĺžka: | 15 cm |
| Výška: | 22 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | EDELMAN BV |
|---|---|
| Adresa : | Schinkeldijk 56 2811 PB Reeuwijk The Netherlands |
| E-mail : | info@edelman.nl |

_____k__pia_____k__pia.png?6a102a6d)


_____k__pia_____k__pia_(1).png?6a102cc4)