Dekoratívny košík
Kód: SEB16944
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dekoratívny kovový košík s dreveným dnom a rúčkou v rozmere 36×27,5×27,5 cm je praktický úložný doplnok na ovocie, pečivo či kuchynské dekorácie, ktorý zároveň zútulní interiér.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dózy, košíky |
|---|---|
| EAN: | 3701345001710 |
| Farba: | hnedá, sivá |
| ? Materiál: | kov, MDF |
| Dĺžka: | 36cm |
| Šírka: | 27,5cm |
| Výška: | 27,5cm |
Akcia
29,60 €
–20 %
Set 2ks plechových dóz
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
23,68 €
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Antic Line créations |
|---|---|
| Adresa : | 3071 Avenue de Prades 66000 Perpignan - France |
| E-mail : | info@anticline.fr |


