Miska na cereálie Alyna
Kód: 2018073/M
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Miska na cereálie Alyna
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa a stolovanie |
|---|---|
| Farba: | biela, čierna |
| ? Materiál: | kameň |
| Dĺžka: | 13 cm |
| Šírka: | 12,5 cm |
| Výška: | 10 cm |
Pridať hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
| Výrobná spoločnosť : | Boltze Gruppe GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alte Landstrasse 42 22145 Braak Germany |
| E-mail : | info@boltze.de |


