Vintage zásobník na vreckovky
Kód: SEB17587Podrobný popis
Vintage zásobník na vreckovky.
Veko má rozmery: D 26,5 x V 1,5 x Š 15,5 cm.
Otvor na vreckovky je dlhý 16cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bytové doplnky |
|---|---|
| EAN: | 3701345011306 |
| Farba: | sivá |
| ? Materiál: | kov |
| Dĺžka: | 26,5 cm |
| Výška: | 11,5 cm |
| Šírka: | 15,5 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
| Výrobná spoločnosť : | Antic Line créations |
|---|---|
| Adresa : | 3071 Avenue de Prades 66000 Perpignan - France |
| E-mail : | info@anticline.fr |

_____k__pia_____k__pia.png?6a102a6d)


_____k__pia_____k__pia_(1).png?6a102cc4)