Vintage žltá kovová schránka
Kód: SEB13813
Nechajte nás, prekvapiť VÁS
Darček ku každej objednávke od 20€

Moje srdce
Všetky produkty som vyberal osobne ja.
Podrobný popis
Vintage žltá kovová schránka s rozmermi 37×18×10 cm je originálny úložný doplnok na listy, dokumenty či drobnosti, ktoré chcete mať vždy po ruke.
Patinovaný povrch a francúzsky nápis dodávajú schránke autentický retro vzhľad.
Skvelo zapadne do industriálneho alebo vintage interiéru, kde sa stane nielen praktickou, ale aj dekoratívnou ozdobou.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bytové dekorácie |
|---|---|
| EAN: | 3700407974092 |
| Farba: | žltá |
| ? Materiál: | kov |
| Dĺžka: | 37cm |
| Šírka: | 18cm |
| Výška: | 10cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Antic Line créations |
|---|---|
| Adresa : | 3071 Avenue de Prades 66000 Perpignan - France |
| E-mail : | info@anticline.fr |


